«Hostile Environment Surgical Training» (HEST)

В рамках співпраці Дніпровського державного медичного університету з Міністерством охорони здоров’я України з 04 по 06 червня 2022 р. на базі Міжкафедрального навчально-тренувального центру симуляційної медицини проводився тренінг «Hostile Environment Surgical Training» (HEST) під патронатом благодійного фонду «David Nott foundation», що працює в гарячих точках в наслідок конфлікту або стихійного лиха по всьому світу.

За період навчання 34 хірургами з лікарень м. Дніпра, Запоріжжя та Києва відпрацьовувалися навички проведення первинного та вторинного огляду, принципи Damage Control, методи невідкладної хірургічної допомоги при кардіо-торакальній, абдомінальній травмі, опіках, травмі голови та шиї, при пластичній та ортопедичній хірургії, принципи дитячої хірургії у надзвичайно складних обставинах, з якими вони стикаються в умовах війни.